Ogłoszenia z całej Polski


np.: koty syjamskie, Warszawa
Jesteś tu: KupSprzedaj.pl - Sprzedaż/Kupno - Dom i ogród - Antyki
Lokalizacja: Polska
Kategorie
Wszystkie kategorie
Szukaj słów
Cena
od do
Tylko ze zdjęciami
Typ oferty
Stan
Najnowsze ogłoszenia wprost na Twój e-mail
Szukasz:

Sprzedaż/Kupno - Dom i ogród - Antyki, Polska

Znaleziono ogłoszeń: 386
1 2 3 4 5 6 7
 	Zegar Stojący Mora Oryginał Skrzynia Drewnia Ręcznie malowana 1845 rok , Mazowieckie, sprzedam, cena  5 000 PLN
ORYGINALNY SZWEDZKI ZEGAR STOJĄCY MORA Z 1845 ROKU DREWNIANY RĘCZNIE MALOWANY SPRAWNY WYSOKOŚĆ 217 CM, SZEROKOŚĆ W NAJSZERSZYM MIEJSCU 60 CM TEL. 501 ...
data dodania: 2013-03-24
5 000 PLN
brak zdjęcia
ANTYKI STAROCIE KOLEKCJE KUPIMY SZYBKO I SPRAWNIE Jeżeli ktoś z Państwa chce szybko, sprawnie i korzystnie sprzedać swoje antyki, starocie, opróż ...
data dodania: 2012-11-05
 Antyczny bufe super cena !!!!!!!, Dolnośląskie, sprzedam, cena  4 800 PLN
Monumentalny bufet Ten piękny mebel wykonano w stylu neorenesansowym, na początku XX wieku z drewna orzechowego. Stan niemal idealny, zadbany. Doda ...
data dodania: 2013-03-14
4 800 PLN
 GUSTAV BECKER - PIĘKNE STARE ZEGARY NA PREZENT LUB DEKORACJĘ - ANTYKI , Łódzkie, sprzedam
PO WIĘCEJ PIĘKNYCH ZEGARÓW ZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ YOUTUBE: http://www. youtube.com/user/MrTIQTAQ?feature=mhee ZACHĘCAM DO KONTAKTU I SKŁADANIA ...
data dodania: 2012-07-03
 PLATEROWANA BIAŁYM ZŁOTEM GRAWEROWANA TACA, Mazowieckie, sprzedam, cena   150 PLN
PIĘKNA PLATEROWANA BIAŁYM 18 KARATOWYM ZŁOTEM GRAWEROWANA TACA SZWEDZKIEJ PRODUKCJI Z NADBAŁTYCKIEGO MIASTA KARLSHAMN W POŁUDNIOWEJ SZWECJI W REGIONIE ...
data dodania: 2012-11-06
150 PLN
 Różne obrazy z likwidowanego domu !!!, Dolnośląskie, sprzedam, cena   300 PLN
Sprzedam różne współczesne obrazy (bez ram)z likwidowanego domu. Ceny zróżnicowane za ładne, duże obrazy - niedrogo! Pierw ...
data dodania: 2013-03-14
300 PLN
 Szafka dębowa stan bardzo dobry Polecam , Zachodniopomorskie, sprzedam, cena   600 PLN
Szafka dębowa stan bardzo dobry Cena 600,00 zł Posiadam bardzo duży asortyment mebli: W naszej ofercie znajdą Państwo: -komody, szafki, skrzynie,wi ...
data dodania: 2012-09-01
600 PLN
 Zegarek kieszonkowy, Wostok ,Made in USSR ,nakręcany ., Wielkopolskie, sprzedam, cena   40 PLN
Witam mam do sprzedania stary zegarek kieszonkowy Wostok 17jewels made in ussr na chodzie ,ładnie się nakreca .Wszystko z nim ,ok.Zapraszam
data dodania: 2013-05-12
40 PLN
 piec produkcji austro węgierskiej , Wielkopolskie, sprzedam
witam, sprzedam żeliwne części od pieca chlebowego, produkcji austro węgierskiej. Są to: właz główny oraz gardziel, drzwi popielnika, poręcz, ter ...
data dodania: 2012-08-11
 piec produkcji austro węgierskiej , Kujawsko-pomorskie, sprzedam
witam, sprzedam żeliwne części od pieca chlebowego, produkcji austro węgierskiej. Są to: właz główny oraz gardziel, drzwi popielnika, poręcz, ter ...
data dodania: 2012-08-11
 piec produkcji austro węgierskiej , Dolnośląskie, sprzedam
witam, sprzedam żeliwne części od pieca chlebowego, produkcji austro węgierskiej. Są to: właz główny oraz gardziel, drzwi popielnika, poręcz, ter ...
data dodania: 2012-08-09
1,5 kg monet z czasów PRL-u i Centy Kanadyjskie, Kujawsko-pomorskie, sprzedam, cena   50 PLN
222 monety z czasów PRL: łączna wartość 2064 zł :) 4 sztuki - 2 złote (małe) 6 sztuk - 2 złote (większe) 3 sztuki - 5 złote (małe) 2 sztuki - ...
data dodania: 2013-04-07
50 PLN
1/2 dolara 1966 P (SREBRO) USA, Kujawsko-pomorskie, sprzedam, cena   50 PLN
Mennica: Philadelphia Nominał: pół dolara Metal: Ag 400 Stempel: zwykły Średnica: 30,60 mm Waga: 11.50 g Nakład: 10.984.932 sztuk Data emisji ...
data dodania: 2013-04-07
50 PLN
1/4 Ore Szwedzkie,, Zachodniopomorskie, sprzedam, cena   100 PLN
bardzo rzadkie 1/4 Ore Szwedzkie,w stanie bardzo dobrym ,plus koszty wysyłki,
data dodania: 2013-05-14
100 PLN
10 000 złotych 1990 Solidarność, Dolnośląskie, sprzedam
Sprzedam monetę 10 000 złotych 1990 Solidarność.
data dodania: 2012-08-26
brak zdjęcia
WAZON z motywem kwiatowym, Francja, Daum Freres, pocz. XX w. Wazoniki zaczęto wytwarzać około 1891 gdy opanowano umiejętność wytwarzania szkła trawio ...
data dodania: 2012-11-03
12 000 PLN
150-letni oryginalny komplet LUDWIK FILIP, rarytas dla koneserów, Mazowieckie, sprzedam, cena  9 999 PLN
Wyjątkowy komplet LUDWIK FILIP świeżo po renowacji, dla koneserów, RARYTAS! Do kupienia jest przepiękny komplet mebli w stylu Ludwik Filip z po ...
data dodania: 2012-11-29
9 999 PLN
2 drewniane komody z lat 50-tych, Dolnośląskie, sprzedam, cena   800 PLN
do sprzedania 2 komody z lat 50-tych. Cena do negocjacji
data dodania: 2012-11-08
800 PLN
2 zł 2003 Jan Paweł II - 25 Lat Pontyfikatu, Dolnośląskie, sprzedam
Sprzedam monetę 2 zł 2003 Jan Paweł II - 25 Lat Pontyfikatu.
data dodania: 2012-08-26
20 Marek Polskich rok 1917, Zachodniopomorskie, sprzedam, cena   90 PLN
20 Marek Polskich rok 1917,banknot rzadki dobrze utrzymany,plus koszty wysyłki
data dodania: 2013-05-15
90 PLN
3 stoliczki stan bardzo dobry , Zachodniopomorskie, sprzedam, cena   270 PLN
Sprzedam 3 stoliczki stan bardzo dobry 50x35x42 40x30x40 32x26x38 Cena 270,00 zł Posiadam bardzo duży asortyment mebli: W naszej ofercie znajdą Pa ...
data dodania: 2012-09-01
270 PLN
5 Karbowanez 1942, Zachodniopomorskie, sprzedam, cena   60 PLN
5 Karbowanez 1942 wydany na Ukrainie podczas wojny,bardzo rzadki,plus koszty wysyłki
data dodania: 2013-05-15
60 PLN
brak zdjęcia
5 rublowka cara Mikolaja II, rok 1899, sprzedam. Tel 506980648
data dodania: 2012-09-24
750 PLN
>>> KONSOLA DREWNIANA - POZNAŃ <<<, Wielkopolskie, sprzedam, cena  4 500 PLN
Konsola drewniana wsparta na dwóch profilowanych nogach i mocowana do ściany. Konsola o dość znacznych wymiarach, po renowacji w 90 % zachowane m ...
data dodania: 2012-05-23
4 500 PLN
>>> Obraz W Muszli , Marynistyka , Miniatura <<<, Wielkopolskie, sprzedam, cena  6 500 PLN
Dokładny opis oraz szczegóły na zdjęciach.
data dodania: 2012-08-30
6 500 PLN
ANTYK STARA SZAFA OKOŁO 100 LAT. , Śląskie, sprzedam, cena  1 300 PLN
'''OKAZJA'''STARA SZAFA Z LITEGO DREWNA CIEMNY ORZECH WIEK OKOŁO 100 Lat. TRZY DRZWIOWA,JEDNA CZĘŚĆ JEST Z PÓŁKAMI A DWIE ...
data dodania: 2012-06-13
1 300 PLN
brak zdjęcia
Jeśli mieszkasz w starej kamienicy, mieszkaniu, domu, willi poniemieckiej, masz dużo Antyków, Staroci poniemieckich, nie pasują Ci do wystroju, z ...
data dodania: 2013-04-22
12 000 PLN
brak zdjęcia
ANTYKI STAROCIE KOLEKCJE KUPIMY SZYBKO I SPRAWNIE Jeżeli ktoś z Państwa chce szybko, sprawnie i korzystnie sprzedać swoje antyki, starocie, opr&# ...
data dodania: 2013-03-22
brak zdjęcia
KUPIĘ WSZYSTKO CO STARE !!! - Dojazd do Klienta - Płacę gotówką od ręki - Oferuję najlepsze ceny - Kupię duże ilości jak i pojedyncze szt ...
data dodania: 2013-03-15
Antyczna biblioteczka gabinetowa, dębina ok 1920 rok , Dolnośląskie, sprzedam
Polecam antyczną bibliotekę z 1920 roku. Mebel w 100% oryginał. Oryginalne półki, szyby, klucze itp. Wykonany z dębiny. Biblioteka bardzo repreze ...
data dodania: 2013-05-11
Antyczna komoda z nadstawką z lat 50, Dolnośląskie, sprzedam, cena   400 PLN
Mam do sprzedania starą komodę z nadstawką a wszystko to z lat 50-tych. Mebel jest w dobrym stanie jedynie do lekkiego odnowienia wierzchniej powłoki ...
data dodania: 2012-03-11
400 PLN
Antyczna ogromna biblioteka gabinetowa neorenesansowa, dębina , Dolnośląskie, sprzedam
Piękna antyczna biblioteka pochodząca z 1920 roku. Wykonana z dębiny. Bardzo ciekawa w formie - neorenesans Stan zachowania b.dobry. Sprawne zamki, k ...
data dodania: 2013-05-13
Antyczne obrazy, Dolnośląskie, sprzedam, cena   800 PLN
Sprzedam różne stare obrazy z likwidowanego domu. Obrazy olejne na płótnach, różne wymiary i ceny. Pierwszy na zdjęciu kos ...
data dodania: 2013-03-14
800 PLN
Antyczne zegary, Dolnośląskie, sprzedam, cena   450 PLN
Stare zegary Sprzedam dwa zegary- jeden wiszący, drugi stojący (meblowy). Cena za wiszący 450 zł., stojący - do uzgodnienia. Polecam. Dodatko ...
data dodania: 2013-03-14
450 PLN
Antyczny Kominek, Łódzkie, sprzedam, cena  6 900 PLN
Antyczny Kominek, połowa 19-wieku z oryginalnymi Dutch Delft tiles, cena do uzgodnienia
data dodania: 2013-01-29
6 900 PLN
Antyczny bufet ( komoda ), orzechowy 100% oryginał! perfekcyjny stan! , Dolnośląskie, sprzedam
Antyczna komoda bufet. Ok 1920 rok. 100% oryginał. Mebel można oglądać we Wrocławiu. Cena do uzgodnienia na tel 798 07 59 59. Możliwość transportu ...
data dodania: 2013-04-17
Antyczny komplet gabinetowy 1915 rok - biurko, biblioteka, fotel, Dolnośląskie, sprzedam
Gabinet antyczny - biurko, biblioteka z 1915 roku Komplet składa się z antycznego biurka, biblioteki oraz fotela. Meble wykonane zostały z drewna dębo ...
data dodania: 2013-05-12
Antyczny komplet klubowy z 1925 r. sofa narożna, dwa fotele, Dolnośląskie, sprzedam, cena  3 450 PLN
Komplet mebli klubowych pochodzących z 1925 roku. Sofa narożna, dwa fotele klubowe. Bardzo solidne i wygodne. Bardzo ładny materiał obiciowy plusz w ...
data dodania: 2013-04-17
3 450 PLN
Antyczny komplet salonowy z 1925 r. sofa z fotelami, orzechowy, Dolnośląskie, sprzedam, cena  4 500 PLN
Komplet mebli salonowych pochodzących z 1925 roku. Sofa salonowa, dwa fotele w typie neorenesansowym. Bardzo ładny materiał obiciowy plusz w kolorze r ...
data dodania: 2013-04-17
4 500 PLN
Antyczny komplet z mahoniu - ludwik filip - okazja, Dolnośląskie, sprzedam, cena  4 500 PLN
Piękny zestaw mahoniowych mebli w stylu ludwik filip, składajacy się z sofy, stołu i trzech tapicerowanych krzeseł. Stan ogólny dobry. St& ...
data dodania: 2013-03-14
4 500 PLN
brak zdjęcia
Piękny bufet art deco. Ten wspaniały mebel zaprojektowano w stylu art deco. Zachowany w niemal idealnym stanie, zadbany. Bardzo pojemny i praktyczny ...
data dodania: 2013-03-14
8 500 PLN
Antyczny stolik z marmurowym blatem ok 1920 rok , Dolnośląskie, sprzedam, cena  2 200 PLN
Piękny antyczny stolik z marmurowym blatem. Stan b.dobry. Wykonany z dębiny. Kolor ciemny dąb. Możliwość wysyłki kurierem lub transport. Polecam. wym ...
data dodania: 2013-04-17
2 200 PLN
Antyczny zegar kominkowy z kolumnami, Śląskie, sprzedam
Sprzedam stary zegar francuski z r.1889-1890znanej f-yJAAP FRERES powstałej w 1771r.Jest to zegar medalowy o b.niskim numerze5704.Zrobiony jest z czer ...
data dodania: 2012-02-08
brak zdjęcia
KUPIĘ WSZYSTKO CO STARE !!! - Dojazd do Klienta - Płacę gotówką od ręki - Oferuję najlepsze ceny - Kupię duże ilości jak i pojedyncze sz ...
data dodania: 2012-11-05
Antyki, militaria, monety, banknoty, odznaczenia, bagnety, szable, hełmy, , Śląskie, kupię
mundury, pamiątki wojskowe, porcelanę, srebra, platery, książki, mapy, plakaty, czasopisma, dokumenty, zdjęcia, pocztówki, zegary, zegarki, telef ...
data dodania: 2012-10-16
BIURKO ART DECO, WIEDEŃ, 1920, Małopolskie, sprzedam, cena  3 800 PLN
Biurko dwustronne. Art Deco, Wiedeń,1920 Wymiary: szer. 139,5, gł. 74,5, wys. 80,5 cm Transport z Krakowa po uzgodnieniu tel. 916953771 www. antyk ...
data dodania: 2012-09-17
3 800 PLN
BLANKIET WEKSLOWY 1960, Śląskie, sprzedam, cena   10 PLN
Urzędowy blankiet wekslowy do sumy wekslowej nieprzekraczającej 60zł; na pieczątce: ORS PP w Zabrzu 62916; ostemplowane znaczki opłaty skarbowej w wys ...
data dodania: 2012-06-17
10 PLN
BRYCZKA KONNA z 1932 roku, Śląskie, sprzedam, cena  3 500 PLN
Sprzedam BRYCZKĘ KONNĄ z 1932 roku do 4-osób, odrestaurowaną, siedzenia obite skórą. Tel.606159464.
data dodania: 2012-12-05
3 500 PLN
Bardzo stara szafa eklektyczna, Mazowieckie, sprzedam, cena  2 790 PLN
Szafa jest poddana gruntownej i starannej renowacji. Wszystkie elementy ( łącznie z kolumnami i zakamarkami w rzezbach ) zostały dokładnie wyszlifowan ...
data dodania: 2012-09-28
2 790 PLN
Bardzo stare piękne lustro. Cena do małej negocjacji. ZAPRASZAM, Mazowieckie, sprzedam, cena  1 200 PLN
Witam sprzedam bardzo stare piękne lustro. Widoczne na zdjeciach. Wymiary 150cm x 90cm. Cena to 1200zl do małej negocjacji. Zapraszam do kontaktu tele ...
data dodania: 2012-09-21
1 200 PLN
Biblioteka z 1905 roku, po renowacji, dębina, ORYGINAŁ! , Dolnośląskie, sprzedam
Piękna antyczna biblioteka pochodząca z 1905 roku. Wykonana z dębiny. Bardzo ciekawa w formie. Stan zachowania b.dobry po renowacji. Sprawne zamki, k ...
data dodania: 2013-05-13
Bon Obrony Przeciwlotniczej 1939, Zachodniopomorskie, sprzedam, cena   70 PLN
3% Bon Obrony Przeciwlotniczej z 1939 roku ,w stanie dobrym,plus koszty wysyłki,
data dodania: 2013-05-15
70 PLN
Buffet, stół i krzesła w stylu empire, Śląskie, sprzedam, cena  4 000 PLN
Sprzedam bufet z okrągłym stołem i 6 krzesłami w stylu imperium. meble w dobrym stanie Mebel stoi w Marsylii -do ściągnięcia w 2 dni. tel. 501 890 ...
data dodania: 2013-05-06
4 000 PLN
brak zdjęcia
10 000 PLN
CUKIERNICA, Śląskie, sprzedam, cena   8 PLN
Cukiernica z lat 70-tych; wysokość około 7cm,średnica około 8cm (stan bardzo dobry).
data dodania: 2012-10-27
8 PLN
brak zdjęcia
Witam! Mam do zaoferowania Chrzcielnicę Marmurową z 1820-go roku. Jest ona w bardzo dobrym stanie, ma pozłacane ornamenty, oraz datę wyciętą w marmurz ...
data dodania: 2012-09-21
DEKORACYJNA PORCELANA JAPOŃSKA SYGNOWANA TALERZ TSUJIMOTO, Mazowieckie, sprzedam, cena   40 PLN
porcelana sygnowana. syg. Tsujimoto średnica 24 cm talerz dekoracyjny tel. 796 88 55 73 odbiór osobisty lub wysyłka
data dodania: 2012-11-25
40 PLN
DER VOLKS BROCKHAUS, Śląskie, sprzedam, cena   20 PLN
Encyklopedia w języku niemieckim pisana gotykiem - Der Volks Brockhaus; wydanie z 1935 roku (uszkodzona okładka).
data dodania: 2010-06-16
20 PLN
DIE GESUNDHEIT IM HAUS, Śląskie, sprzedam, cena   39 PLN
Książka - Die Gesundheit im Haus; pisana gotykiem; (twarda okładka);autor: Adams Lebmann; wydawca: Stuttgard Suddeutches Gerlags Institut (brak daty w ...
data dodania: 2010-08-20
39 PLN
DWIE MONETY USA / 5 CENTÓW / 1960 i 1977 r.  , Mazowieckie, sprzedam, cena   8 PLN
DWIE MONETY USA / 5 CENTÓW / 1960 i 1977 r. MONETY NIE CZYSZCZONE WYSYŁKA LIST EKO GRATIS LUB POLECONY 5zł. LUB ODBIÓR OSOBISTY POWIŚLE W-W ...
data dodania: 2013-02-22
8 PLN
Wyświetlaj 20 40 60
1 2 3 4 5 6 7
Now: 2013-05-22 04:12:48 UtcNow: 2013-05-22 02:12:48 Cache: