np.: koty syjamskie, Warszawa
Jesteś tu: KupSprzedaj.pl - Pomoc

Pomoc

Jak dodać ogłoszenie?
Zamieszczanie ogłoszeń jest darmowe. Nie pobieramy prowizji od sprzedaży.
W celu dodania ogłoszenia, kliknij przycisk "Dodaj ogłoszenie"(podlinkowane pod dodawanie),

Następnie po kolei:

 • Wybierz odpowiednią kategorię i podkategorię - najbardziej właściwą dla Twojego ogłoszenia
 • Określ lokalizację - która dotyczy Twojego ogłoszenia
 • Uzupełnij Tytuł i opis - postaraj się zamieścić jak najwięcej informacji o przedmiocie oferty, jego stanie, marce/modelu, cechach charakterystycznych. Postaraj się opisać ofertę czytelnie i dokładnie.
 • Dodaj zdjęcia - możesz dodać max 27 zdjęć - im więcej zdjęć tym bardziej atrakcyjne ogłoszenie.
 • wybierz sposób dodania ogłoszenia

  bez rejestracji
  Opcja przeznaczona dla osób, które chcą wystawić pojedyncze ogłoszenie. Wystarczy podać e-mail i numer telefonu. Więcej danych można dodać klikając "chcę podąć więcej informacji kontaktowych" Po wpisaniu e-mail /lub numeru kliknij "Dalej" Zostaniesz poproszony o weryfikację podanych danych.
  Jeśli podałeś sam e-mail lub e-mail i numer telefonu to potwierdź dodanie ogłoszenia klikając w link zamieszczony w e-mailu, który ci przesłaliśmy.
  Jeśli podałeś sam numer telefonu, to wpisz kod, który otrzymałeś od nas SMS-em. Po prawidłowej weryfikacji ogłoszenie zostanie zamieszczone.

  z rejestracją
  Opcja przeznaczona dla osób, które mają większą ilość ogłoszeń i chcą nimi zarządzać w jednym miejscu. Wystarczy podać e-mail oraz hasło, którym będziesz się logował do serwisu. Więcej danych można dodać klikając "chcę podąć więcej informacji kontaktowych" Po wpisaniu e-maila i hasła kliknij "Dalej" Ogłoszenie zostało zamieszczone. Jednocześnie na podany e-mail wysłaliśmy Ci link do potwierdzenia zamieszczonego adresu e-mail. Potwierdź go, aby zwiększyć swoją wiarygodność.

  wcześniej zarejestrowane konto
  Opcja przeznaczona dla osób, które już wcześniej zarejestrowały się w serwisie Kupsprzedaj.pl.

Po przejściu etapu dodawania ogłoszenia Twoje ogłoszenie jest już w naszym serwisie, jako zwykłe ogłoszenie. Możesz jednak w każdej chwili je wyróżnić, jako ogłoszenie Wyróżnione lub ogłoszenie Premium.

Now: 2018-04-25 22:10:45 UtcNow: 2018-04-25 20:10:45 Cache: