np.: koty syjamskie, Warszawa

O nas

Witaj,
Mam na imię Kasia i jestem opiekunem Kupsprzedaj.pl. Poniżej znajdziesz informacje, które przybliżą Ci serwis KupSprzedaj.pl.

Tworząc ogłoszeniowy serwis Kupsprzedaj.pl, zależało nam, aby był to serwis lokalny i dawał możliwość wyszukiwania ofert na poziomie województwa, powiatu, a nawet gminy. Dzięki temu naszym użytkownikom łatwiej będzie znaleźć ofert pochodzące od osób mieszkających w jednym regionie. Ważne jest, że za zamieszczanie ogłoszeń i ich przeglądanie nie pobieramy żadnych opłat.

Aby ułatwić Ci poruszanie się (surfowanie) po serwisie, został on podzielony na kilka kategorii:
Sprzedaż/Kupno – to wszystkie ogłoszenia kupna i sprzedaży: ciekawych książek, wygodnych mebli, cichych odkurzaczy, świeżych warzyw i owoców, niezapomnianych wyjazdów na wakacje, wystrzałowych ciuchów, odmładzających zabiegów kosmetycznych, a nawet słodkich psiaków, kotów i innych zwierzaków.

Społeczność – w tej kategorii zapraszamy na niezapominane imprezy, polecamy świetne strony, usługi, a nawet dobrych fachowców, publikujemy nekrologi. Piszemy gdzie złapać wspólny autostop, udoskonalić swoje umiejętności (np. twórcze), przede wszystkim publikujemy lub szukamy gratulacji oraz kolorowych życzeń na różne okazje np. urodziny.

Usługi – idealny fachowiec remontowo-budowlany, dobra sprzątaczka, a nawet lokaj, usługi firm ubezpieczeniowych, a dla organizujących różne imprezy mamy również dobrych barmanów dj’ów, a nawet wodzirei.

Oddam za darmo – dział, w którym możesz publikować ogłoszenia rzeczy, które nie są już Ci potrzebne, a mogą przydać się innym.

Motoryzacja – wszelkie ogłoszenia samochodów: osobowych, terenowych, dostawczych, a nawet ciężarowych, droższych i tańszych.

Nieruchomości – w tej kategorii znajdują się ogłoszenia, sprzedaży i wynajmu domów, mieszkań, pokoi oraz działek.

Praca i nauka – kategoria, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Uczeń informacje o lekturach korepetycjach. Student przeczyta o kursach nie tylko językowych. Pozostali mogą poszukać informacji o szkoleniach, kursach doszkalających, pracy stałej lub dorywczej w kraju i za granicą.

Jeśli miałbyś jakieś sugestie, pytania, wątpliwości czy potrzebowałbyś pomocy wiązanej z serwisem zawsze możesz do mnie napisać info@kupsprzedaj.pl

Pozdrawiam serdecznie

Kasia
Opiekun serwisu Kupsprzedaj.pl

Now: 2018-04-23 23:26:00 UtcNow: 2018-04-23 21:26:00 Cache: